Dekarz w Chorzowie – Wysokie kwalifikacje i doświadczenie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zatrudniamy wykwalifikowanych dekarzy, z których każdy posiada uprawnienia potrzebne do świadczenia usług dekarskich i wysokościowych, a ponadto usług ciesielskich. Współpracując z nami, mogą być Państwo pewni, że prace zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa budowlanego i robót ciesielsko-budowlanych.

Firma dekarska z doświadczeniem w Chorzowie

Podejmujemy się realizacji różnorodnych zleceń, w tym montażu więźby dachowej, układania pokryć dachowych, montażu dachów płaskich i spadzistych oraz wykonawstwa wielu innych prac. Dzięki dużej rozpiętości w zakresie świadczonych usług oraz ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży, wypracowaliśmy szereg efektywnych i funkcjonalnych rozwiązań. Na tym nie poprzestaliśmy – systematycznie poszerzamy naszą wiedzę, śledzimy nowości rynkowe, bierzemy udział w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu dekarstwa.

4

Usługi dekarskie – Nie boimy się podejmowania wyzwań!

Tym, co nas wyróżnia, jest życzliwość w stosunku do Klienta oraz indywidualne podejście do jego potrzeb. W każdej chwili mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc przy wyborze odpowiednich konstrukcji i pokryć dachowych oraz doradztwo dotyczące technik krycia dachów. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania – rzetelnie i terminowo zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe prace dekarskie.

Są Państwo zainteresowaniem skorzystaniem z naszych w zakresie układania pokryć dachowych lub remontu dachów? Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia szczegółów i wybrania dogodnego terminu realizacji. Podejmujemy się realizacji jednorazowych zleceń, oferujemy możliwość nawiązania stałej współpracy!

Nagroda w konkursie „Pochwal się dachem”

Profesjonalne usługi dekarskie – jakość potwierdzona licznymi certyfikatami!